Co z tym Milo?

Co z tym Milo?

Co z tym Milo?
marcindmjqtx
30.06.2010 08:25, aktualizacja: 06.01.2016 17:01

Zaledwie wczoraj informowaliśmy was o tym, że Milo, intrygujący projekt Lionhead Studios, nigdy się nie ukaże, bo właściwie nigdy nie był grą, a jedynie demem technologicznym. Zgadnijcie wobec tego jaką mamy dla was wiadomość dzisiaj. Tak, tak - Milo jednak ujrzy światło dzienne.

Krótka lekcja, jak wygenerować treść na serwisach internetowych poświęconym grom. Najpierw mówicie, że nie wydacie czegośtam-co-wszystkich-interesuje. Potem zaprzeczacie swoim słowom. I dwa razy piszą na wasz temat. Och, jest oczywiście warunek wstępny: musicie być kimś ważnym. Jak Aaron Greenberg, który właśnie oświadczył, że projekt Milo & Kate cały czas jest tworzony przez studio Lionhead. Nie ma szans na to, by pojawił się na rynku w tym roku, ale kiedyś z całą pewnością tak się stanie.

W zasadzie całe to zamieszanie wynika chyba z drobnego braku zrozumienia, ale skoro powiedziało się A, trzeba powiedzieć i B. Greenberg sprostował swoją wypowiedź, prostujemy więc za nim i my. Ale nie bądźcie zdziwieni, jeśli jutro na Polygamii znajdziecie informacje, że Milo jednak się nie ukaże...

[via Kotaku]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)