Co z tą muzyką w Tony Hawk Pro Skater HD?

Co z tą muzyką w Tony Hawk Pro Skater HD?

Co z tą muzyką w Tony Hawk Pro Skater HD?
marcindmjqtx
29.12.2011 14:50, aktualizacja: 21.01.2016 17:10

Niedawno Maciej dotarł do informacji, że w Tony Hawk Pro Skater HD może nie być oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Wszyscy w redakcji zakrzyknęliśmy: O NIE!

Powodem miałaby być konieczność kupienia na nowo licencji na poszczególne utwory. Activision nie musi uznawać tego za opłacalne, bo gry o jeździe na desce, cóż, straciły mocno na popularności - by nie rzec, że umarły...

Jednak gracze z pewnością sądzą inaczej. W końcu Tony Hawk Pro Skater HD to gra będącą zbiorem odświeżonych graficznie poziomów z pierwszej i drugiej części serii, więc i muzyka powinna być z nich. W starych grach Tonego Hawka znalazły się genialne utwory świetnie nakręcające do jazdy. Do tej pory bujam się chodząc po mieście przy kawałkach The Dead Kennedys, Goldfingera, Primusa, Suicidal Tendencies, Anthrax z gościnnym występem Chucka D. z Public Enemy, Rage Against the Machine, Bad Religion, Mos Defa, Fu Manchu i innych. Gdyby miało ich nie być, gra straciłaby sporo ze swego uroku.

Tymczasem, gdy wejdziecie na stronę thpshd.com w tle odliczania do premiery kolejnej zapowiedzi słychać znajomy utwór, który przygrywał nam w jedynce:

Wiem, to za dużo, by robić sobie nadzieje - jak trzeźwo zauważył Tomek, Activision może mieć licencję akurat na ten jeden kawałek i nakręca spiralę oczekiwań. Ale bądźmy realistami - w końcu mówimy o grze za 15 dolarów, nie ma co liczyć, że wydawca wyłoży na produkcję jakieś olbrzymie sumy.

Ale, jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia. Jeśli o mnie chodzi - od tego prawdopodobnie uzależnię decyzję o zakupie gry.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)