Co Xbox 360 ma wspólnego z olejem?

Co Xbox 360 ma wspólnego z olejem?

Co Xbox 360 ma wspólnego z olejem?
marcindmjqtx
22.05.2009 18:28, aktualizacja: 13.01.2016 17:46

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi "gry wyścigowe". Firma Total wpadła na pomysł, że promocję swoich wyrobów można połączyć z grami wyścigowymi na Xboksie 360. Na stoiskach firmy w centrach handlowych naszych miast, nie tylko można dowiedzieć się jakiego oleju i dlaczego Total najlepiej używać, ale także pograć sobie w Colin McRae: DiRT. Pokazać ma to na jakie trudy narażony jest silnik w sportach motorowych. Tyle idei - dla nas ważne, że można sobie uciąć partyjkę przy okazji zakupów. Promocja miała już miejsce w Gdańsku, od dziś do niedzieli stoisko Total stać będzie w poznańskiej Pestce, a odwiedzi jeszcze Katowice, Warszawę, Łódź i Kraków. Po szczegóły zaraszam do podesłanej przez Microsoft informacji prasowej.

Xbox 360 partnerem promocji marki Total

Oleje samochodowe marki Total promowane za pomocą gier wideo

Warszawa, 22 maja 2009 r. - Konsole Xbox 360 oraz wyścigowe gry wideo znalazły zastosowanie w promocji olejów samochodowych marki Total. W specjalnie przygotowanej strefie można spotkać się z doradcą firmy Total, a przy okazji pograć na Xbox 360 w gry wyścigowe. Akcja, której miejscem są centra handlowe największych polskich miast, potrwa do końca czerwca:

  • Poznań, Pestka, 22-24 maja.
  • Katowice, Silesia, 05-07 czerwca.
  • Warszawa, Arkadia, 12-14 czerwca.
  • Łódź, Manufaktura, 19-21 czerwca.
  • Kraków, Galeria Kazimierz, 26-28 czerwca.

Oleje samochodowe Total są mocno kojarzone ze sportem motorowym, gdzie drużyny sponsorowane przez tę markę, osiągają spektakularne zwycięstwa.

Gry wideo to znakomity sposób, by poczuć namiastkę sportowych emocji związanych   z wyścigami samochodowymi.” - mówi Ewa Kalinowska, Marketing Manager w firmie Total Polska. „Stąd też pomysł na naszą współpracę z Xbox 360. Poprzez gry możemy łatwiej pokazać potencjalnym Klientom jak bardzo, eksploatowane są silniki ich samochodów podczas jazdy. Po pierwszym weekendzie akcji w Gdańsku mogę potwierdzić, że taka atrakcyjna forma pokazów sprawdza się znakomicie.” - dodaje Kalinowska.

Tym samym konsola Xbox 360 jest coraz częściej narzędziem wykorzystywanym przez polskich marketerów na potrzeby imprez o charakterze promocyjnym oraz jako atrakcyjna nagroda promocji konsumenckich i programów motywacyjnych. Za realizację kampanii odpowiada warszawski oddział agencji Momentum Worldwide.

327087664082348311
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)