Co tam słychać w Pokemon Go, czyli o questach i kolejnych legendarnych stworkach

Strona głównaCo tam słychać w Pokemon Go, czyli o questach i kolejnych legendarnych stworkach
28.03.2018 11:36
Co tam słychać w Pokemon Go, czyli o questach i kolejnych legendarnych stworkach
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Prawdopodobnie niedługo trenerzy dołączą do swojej kolekcji legendarnego Mew.

bETYJyol

Jak się okazuje, Pokemon Go wciąż żyje. Nie no, żartowałem... Wiadomo, że wciąż ma dużo fanów, aczkolwiek ciężko znaleźć aktualne statystyki ilu, bo Niantic w ostatnim czasie dzieli się nimi dość oszczędnie. Przy okazji zeszłorocznej premiery drugiej generacji mówiło się o 5 milionach dziennych logowań, które co prawda dalej są wynikiem imponującym. Dalekim jednak od wielkiego szału, jaki ogarnął świat w lipcu 2016 roku. Na ulicach nie widuje się już grup łapiących stworki graczy. Wkrótce czeka nas jednak wydarzenie, które znów nieco podbić statystyki.

325538866176210908

Za zwykłe misje (zwane tu Field Research) dostaniemy nagrody niespodzianki w postaci itemków z gry czy pojawienia się nowego Pokemona w pobliżu. Bardziej czasochłonne mają być special Research, które według spekulacji fanów, mają być nagradzane mitycznymi Pokemonami. Te nie są dostępne w standardowej grze, pojawiają się jedynie przy okazji organizowanych cyklicznie wydarzeń. Przy okazji kolejnej aktualizacji mamy podobno mieć możliwość złapania Mew.

bETYJyon

Swego czasu grałem przez parę tygodni w Pokemony, trudno jednak nie zauważyć, że formuła gry niewiele przez ten czas ewoluowała. Twórcy dodają teraz kolejne wydarzenie, które z grubsza polega jednak na tym samym co cała gra. Chyba więc daruję sobie jeszcze tym razem powrót do zarzuconej parę miesięcy temu kariery trenera.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bETYJyox
Komentarze (0)
bETYJypj