Co słychać w Battlefield 4? Na PC możecie przekonać się, grając przez tydzień za darmo

Co słychać w Battlefield 4? Na PC możecie przekonać się, grając przez tydzień za darmo
08.08.2014 11:11
Co słychać w Battlefield 4? Na PC możecie przekonać się, grając przez tydzień za darmo
marcindmjqtx
marcindmjqtx

I nie musi to być wcale najbliższe siedem dni.

EA odpaliło jakiś czas temu na Originie tzw. Okres Testowy. W przypadku niektórych gier umożliwia on darmowe testowanie pełnej wersji w ramach ograniczonego limitu czasowego. Ściągamy grę, odpalamy ją i w tym czasie startuje licznik odliczający minuty zabawy, które nam pozostały.

Obecnie w usłudze dostępne są dwa tytuły. W stareńkie Kingdoms of Amalur: Reckoning możemy grać przez 48 godzin. Z kolei Okres Testowy Battlefield 4 obejmuje aż 168 godzin. Proste dzielenie pokazuje, że przekłada się to na siedem dni grania w pełną wersję za darmo. Do przejścia kampanii fabularnej wystarczy aż nadto, w sieci pobiegacie tylko po mapach z podstawowej gry. Ale i tak jeśli ktoś jeszcze nie zameldował się na wirtualnym froncie, to na pewno warto.

Pamiętajcie tylko, że raz odpalony licznik będzie tykał nawet, gdy nie będziecie grali. Warto więc wcześniej zatroszczyć się o jak najwięcej wolnego czasu w ciągu tygodnia. By wziąć udział, musicie rozpocząć pobieranie gry [stąd] przed 14 sierpnia. Sami wybierzecie, kiedy będziecie chcieli odpalić Okres Testowy.

[źródło: Origin]

Maciej Kowalik

326937976318220330
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)