Co się dzieje z Secret Ponchos?

Strona głównaCo się dzieje z Secret Ponchos?
01.04.2014 14:57
Co się dzieje z Secret Ponchos?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Część z Was zapytałaby pewnie "czym w ogóle jest Secret Ponchos", ale ci, którzy lubią strzelaniny na Dzikim Zachodzie wiedzą, że gra miała pojawić się w kwietniu.

Tak się jednak nie stanie. Wiemy o tym od oficjalnego ogłoszenia gier, które trafią w tym miesiącu do PlayStation Plus - Secret Ponchos miało zadebiutować właśnie w ramach tej usługi. Westernowa strzelanina sieciowa złapała poślizg. Deweloperzy potwierdzili na Twitterze, że nie powinniśmy spodziewać się premiery w kwietniu. Powodem są przenosiny na nowy silnik, dzięki któremu nie będzie problemów z dobiciem do 1080p i 60 klatek animacji na sekundę. Przed premierą planowana jest jednak beta, więc może chociaż ona załapie się na ten miesiąc.

Kciuki za Secret Ponchos trzymam już od momentu zapowiedzenia gry. Westerny gdzieś zniknęły, a jeśli mówimy o sieciowym strzelaniu, to zwykle w ujęciu FPP i w kółko o tych samych markach. Nie twierdzę, że Secret Ponchos wbije się klinem między największych, ale jeśli pozwoli mi spędzić kilka wieczorów, polując na znajomych na Dzikim Zachodzie, to dlaczego miałbym kręcić nosem? Zwłaszcza, jeśli będzie częścią abonamentu PS Plus. W dodatku autorzy wciąż przypominają, że pojedynki będą mieć w sobie więcej z bijatyk, w których pasek zdrowia przeciwnika likwidujemy sukcesywnie, kolejnymi udanymi akcjami. Nie będzie to gra, w której będziemy biegać dookoła z wciśniętym spustem.

[źródło: Twitter]

Maciej Kowalik

326835055228311594
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)