Co się dzieje z Gears of War 2?

Co się dzieje z Gears of War 2?

Co się dzieje z Gears of War 2?
marcindmjqtx
25.12.2008 13:07, aktualizacja: 15.01.2016 14:35

Coś dziwnego dzieje się z Gears of War 2. Jedynka szturmem zdobyła listy przebojów i długo okupowała pierwsze miejsce najczęściej rozgrywanych gier na Xbox LIVE. Tymczasem po premierze części drugiej udało się jej to tylko raz (tuż po wydaniu), po czym na szczyt wróciło znowu Halo 3. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałem. Obstawiałem, że drugie Gearsy utrzymywać się będą bardzo wysoko aż do premiery kolejnego megahitu z silnym trybem multiplayer, a tu taka niespodzianka.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Co sprawia, że GoW 2 spada coraz niżej na liście najczęściej rozgrywanych gier sieciowych? Czyżby przyczyną były błędy (przykład poniżej, w rozwinięciu, więcej chociażby tutaj), które nękają graczy? A może to po prostu inne gry są dużo lepsze?

W rankingu z 15 grudnia, daty wydania nowego dodatku - Combustible Multiplayer Map Pack, gra wylądowała dopiero na 4 miejscu. Ciekawe jak jej pójdzie za tydzień. W każdym razie - przyznacie, że chyba nikt się tego nie spodziewał, a zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo ładną sprzedaż tego tytułu.

PS No i oczywiście gratulacje dla Halo 3, które po długiej przerwie wróciło na szczyt i od dłuższego czasu utrzymuje swoją pozycję.

Piotr Gnyp

327248941932809092
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)