Co przeskrobał Sherlock Holmes?

Co przeskrobał Sherlock Holmes?
marcindmjqtx

15.07.2013 11:19, aktual.: 21.01.2016 16:45

Pierwszy zwiastun Sherlock Holmes: Crimes & Punishments intryguje.

Widać, że moda na Sherlocka wyszła projektowi na dobre. Poprzednie gry nie śmigały wszak na Unreal Engine, no i nie miały tak poetyckich zwiastunów.

Jeśli nie graliście w Sherlock Holmes vs Jack the Ripper czy Testament Sherlocka Holmesa, a lubicie rozwiązywanie łamigłówek, to gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości. Crimes & Punishments będzie już inną grą.

Przede wszystkim jej struktura będzie bardziej otwarta. Sherlock zmierzy się z ośmioma sprawami, a wszystko co zrobi będzie miało wpływ na opowieść. W przeciwieństwie do poprzednich przygód, w tej nawet i on będzie mógł się pomylić, wyciągnąć błędne wnioski i oskarżyć niewinnego lub wypuścić mordercę, co rzecz jasna skomplikuje dalsze dochodzenie. I wpłynie na reputację Holmesa, którego ekscentryzm i tak raczej nie zrównywał mu wielu przyjaciół. "Pomyśl zanim coś zrobisz" - to dewiza, która ma wisieć nad graczem i przypominać mu, że czasy, gdy czasy bezkarnej zabawy tablicą dedukcji minęły. Nie mogę się doczekać.

Wydawane przez Focus Interactive przygody Sherlocka to jedne z tych gier, które "wzięły mnie" z zaskoczenia. Nie spodziewałem się, że spodoba mi się ten typ zabawy, a wessało mnie na amen. Na Crimes & Punishments poczekamy jeszcze do przyszłego roku.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)