Co powiecie na kooperację w Hearthstone?

Co powiecie na kooperację w Hearthstone?

Co powiecie na kooperację w Hearthstone?
marcindmjqtx
04.11.2015 13:14, aktualizacja: 05.01.2016 14:50

Póki co pojawia się tylko w trybie Karczemnej Bójki, ale może wykluje się z tego coś więcej niż czasowa ciekawostka?

Autorzy Hearthstone'a nie zwalniają i ciągle próbują wprowadzać do gry świeże elementy. Dobrym narzędzeniem do spełniania tego obowiązku jest tryb Karczemnej Bójki, w którym gracze mierzą się ze sobą na ustalonych przez twórców, często dziwacznych i zwariowanych zasadach. Tym razem nie postawiono jednak na rywalizację, a kooperację.

"Zjednoczeni przeciwko Mechazodowi" sparuje graczy, którzy za pomocą narzuconych talii wspólnie będą musieli stawić czoło tytułowemu Mechazodowi - technologicznemu tyranowi posiadającemu 2 punkty ataku, 95 punktów zdrowia i zestaw gnomich sztuczek, które skutecznie uprzykrzą życie. Jak zadziała kooperacja? Gracze klasycznie zostaną rozmieszczeni po obu stronach stołu, a Mechazod będzie co turę przeskakiwał z jednej strony na drugą. Jeśli jeden zawodnik zginie, jego los natychmiast podzieli drugi.

Brzmi to jak ciekawa wariacja dobrze znanej rozgrywki. Możliwe, że Blizzard bada tą Karczemną Bójką grunt pod bardziej trwałe opcje gry w kooperacji. W końcu gracze prosili o taką możliwość już od jakiegoś czasu. Kto wie? Wszystko może zależeć od tego, jak przyjmie się wspólna walka z Mechazodem. Ta rozpocznie się już w tym tygodniu.

[źródło: Battle.net]

Patryk Fijałkowski

326863869023119639
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)