Co nowego w UFC Undisputed 2010?

Co nowego w UFC Undisputed 2010?
marcindmjqtx

08.02.2010 17:41, aktual.: 13.01.2016 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś mamy chyba dobry dzień na uzupełnianie informacyjnych braków. Najpierw dowiedzieliśmy się w końcu czym ma być L.A. Noire, a teraz THQ ujawnia jakie nowości czekają na nas w UFC Undisputed 2010. To dobrze, bo dotychczas niewiele mieliśmy konkretnych wiadomości o najnowszej części serii UFC.

THQ zapowiada m.in. większą kontrolę nad zawodnikami dzięki "Sway Sytem", który pozwoli nam lepiej kontrolować górne partie ciała walczących a nawet ich głowy. Zmian doczeka się również walka w parterze, pojawią się nowe ruchy, a także dojdzie nowa postawa - Southpaw.

Poza mechaniką rozgrywki nowości czekają nas także w oferowanych przez grę trybach zabawy. Jej trzy nowe formy to:

  • Title Mode - walczymy w jednej kategorii wagowej, zdobywamy pas, a później go bronimy
  • Title Defense Mode - niestety nie wyjaśniono na czym ma polegać
  • Tournament Mode - 16 zawodników mierzy się w turnieju.

Zmieni się również tryb kariery - konsola ma bacznie śledzić nasze poczynania, co będzie miało wpływ tak na komentarz podczas walk jak i zachowanie przeciwników oraz inne elementy związane z postępem w tym trybie. Pojawi się także opcja wirtualnego świata UFC polegająca na możliwości formowania własnych obozów, lig, trenowania zawodników, a następnie wystawiania ich do pojedynków w sieci. Zadbano nawet o takie smaczki jak reakcje sponsorów na nasze walki i wystąpienia przed kamerami. Zapowiada się niezwykle interesująco.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)