Co łączy Elite: Dangerous na X1, Football Managera 2016 i The Binding of Isaac: Afterbirth?

Co łączy Elite: Dangerous na X1, Football Managera 2016 i The Binding of Isaac: Afterbirth?
marcindmjqtx

08.09.2015 08:43, aktual.: 05.01.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno o tercet bardziej odległych od siebie gier, ale wszystkie doczekały się dat premier, więc muszą podzielić się tym wpisem.

Zacznijmy od zapowiedzianego właśnie Football Managera 2016. Domorosłych następców Mourinho powinno ucieszyć dodanie do gry dwóch nowych trybów. Fantasy Draft to tryb PvP, który wrzuci nas do ligi z innyi graczami, każąc zbudować jak najlepszą drużynę z ustalonym na początku budżetem. Create-A-Club to zaś zabawa dla pojedynczego gracza z budowaniem od całkowitych podstaw piłkarskiej potęgi. Na liniach bocznych pojawią się ponadto stworzone przez nas awatary trenerow. Nieźle. Reszta nowości to satndardowe szlifowanie zawartości: więcej wszystkiego, rozbudowany system kontuzji i bardziej różnorodne konferencje pomeczowe to najciekawsze usprawnienia.

Premiera 13 listopada. W piątek. Sega nie jest zabobonna. Gdzieś przed końcem roku pojawi się także Football Manager Touch 2016, czyli... samodzielna wersja dawnego trybu Classic na PC. W drodze jest też mobilna odsłona serii, Football Manager Mobile 2016.

Czas na przygody płodu imieniem Isaac. The Binding of Isaac: Afterbirth, czyli rozszerzenie The Binding of Isaac: Rebirth trafi na Steama już 30 października. Wszystko wskazuje na to, że pozostałe platformy poczekają ciut dłużej, choć twórcy nie zdradzają szczegółów. Zobaczcie towarzyszący ogłoszeniu zwiastun:

A na koniec zostawiamy Elite: Dangerous w wersji na Xboksa One. Dostępna już w programie Game Preview (odpowiedź Microsoftu na Steam Early Acccess) kosmiczna strzelanka wyląduje w pełnej krasie 6 października. Pozyskane w Game Preview statki i moduły nie przeniosą się do pełnej wersji, ale twórcy obiecują zdeponować na kontach w grze środki wystarczające na ich ponowny zakup.

[Źródła: Reddit, PC Gamer, VG24/7]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)