Co kryje się za tajemniczą ścianą? Dodatek do Dark Souls? Raczej wersja na PC...

Strona głównaCo kryje się za tajemniczą ścianą? Dodatek do Dark Souls? Raczej wersja na PC...
21.03.2012 10:54
Co kryje się za tajemniczą ścianą? Dodatek do Dark Souls? Raczej wersja na PC...
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zapomnieliście już o Dark Souls? Pewnie nie - ta gra nie daje tak łatwo o sobie zapomnieć. Ale jeśli jakimś cudem tak, to twórcy próbują na nowo wzbudzić Wasze zainteresowanie - szykują ogłoszenie i drażnią się z fanami. AKTUALIZACJA: Są wyraźne poszlaki, że to wersja na PC.

bEChXWHV

Na facebookowym profilu Dark Souls pojawiła się tajemnicza kamienna ściana. Twórcy zachęcają do jej rozbicia przez kliknięcie "Lubię to", by odsłonić wiadomość. Nie wiadomo do końca, czy decyduje liczba osób, która kliknie, czy trzeba po prostu poczekać kilka dni.

Co to może być? Plotki o dodatku do Dark Souls pojawiły się już jakiś czas temu, jednak gdy twórcy z From Software opowiadali o swoich planach, nie wspominali o tym - raczej wybiegali już myślą w stronę kolejnych projektów. Właśnie ukazuje się Armored Core V.

Pewnie to coś mniejszego, niż dodatek - ale nadzieja umiera ostatnia.

bEChXWHX

tytacz słusznie przypomniał o wersji na PC, o którą gracze bardzo bardzo prosili.

Chyba nikt w tej branży nie lubi zapowiedzi zapowiedzi - jednak zasada ta działa tylko w teorii. Gdy chodzi o grę, która bardzo nas interesuje, ekscytacja bierze górę.

Więc kliknąłem i czekam.

AKTUALIZACJA:  sevard raz dimeo32 wrzucili linki do okładki australijskiego magazynu PC PowerPlay, który na tylnej stronie umieścił bardzo wymowny napis. Każdy kto grał, zna go dobrze. Obrazki pochodzą z forum Evil Avatar, gdzie umieścił je użytkownik "El Presidente", który w podpisie twierdzi, że jest redaktorem tego magazynu.

bEChXWId

Myślę, że prawdę poznamy wcześniej, niż 18 kwietnia.

Paweł Kamiński

327084239030605866
bEChXWIT