Co kryje się w wyobraźni twórców Dark Souls 2?

Na to pytanie odpowiedzą z pewnością grafiki koncepcyjne, które pojawiły się w sieci.

Co kryje się w wyobraźni twórców Dark Souls 2?
marcindmjqtx

21.12.2012 | aktual.: 02.01.2016 18:44

Traf chce, że to te same obrazki, które pojawiły się w ostatnim numerze czasopisma EDGE, więc z zamieszczonego tam tekstu można wyciągnąć kilka ciekawych informacji.

Postać widoczna w nagłówku to główny bohater - nie wiadomo, czy będzie to jedna, ustalona z góry postać, czy też to wygląd jednej z klas - tak jak to było z rycerzem występującym w zwiastunach Dark Souls.

grafika koncepcyjna

Ten przedmiot to tajemnicza broń - dzwon z małym sztyletem na końcu.

grafika koncepcyjna

Twórcy wspomnieli, że chcą, by ocean stał się jednym z elementów świata gry.

grafika koncepcyjna

Ta kreatura to dzieło wspomnianego w poprzedniej informacji szalonego naukowca - złożona została jak potwór Frankensteina, z fragmentów innych monstrów.

grafika koncepcyjna

To nie jest krasnolud, ale też żyje pod ziemią.

grafika koncepcyjna

Ta bestia jest kontrolowana przez olbrzymiego pająka-pasożyta na jej plecach. Ramię przebijające głowę pozwala na manipulowanie... mózgiem.

grafika koncepcyjna

O tej obandażowanej bestii Tomohiro Shibuya nie chciał nic powiedzieć - "To sekret".

grafika koncepcyjna

Upiorny rydwan, czyli sugestia, że w grze pojawią się pojazdy.

I jeszcze kilka grafik, które nie doczekały się komentarza twórców:

grafika koncepcyjna

grafika koncepcyjna

grafika koncepcyjna

grafika koncepcyjna

Mam nadzieję, że Dark Souls 2 doczeka się artbooka w nieco większym rozmiarze niż wymiary pudełka na płytę i będę mógł porządnie obejrzeć pomysły twórców japońskich. Jak pokazało Soul Sacrifice - bywają zakręcone.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
galerie360ps3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.