Co ja gram: Resident Evil Revelations

Co ja gram: Resident Evil Revelations

Co ja gram: Resident Evil Revelations
marcindmjqtx
19.01.2012 17:49, aktualizacja: 21.01.2016 17:09

Budzisz się na statku, nie wiesz co się stało, dookoła są zmutowane zombiaki. I nie, nabyłeś nadal mistycznej umiejętności jednoczesnego chodzenia i strzelania. Witamy w Resident Evil: Revelations.

Posiadacze Nintendo 3DS mogą dzisiaj pobrać z eShipu demo najnowszej gry z serii Resident Evil. Jego przejście trwa około 15 minut i - uwaga - można w nie zagrać tylko 30 razy. Nie wiem po co jest to ograniczenie, ale z jakichś powodów znalazło się w grze. Cóż...

W każdym razie - gra wygląda bardzo ładnie i przyjemnie się w nią gra, mimo iż znowu nie można na raz chodzić i strzelać. Chwilę zajęło mi przestawienie się na ten typ sterowania, co widać na wideo, kiedy zamiast uciekać od potwora zaczynam celować w dół, ale potem wszystko już idzie sprawnie.

Ekran dotykowy jest dobrze wykorzystywany. Za jego pomocą możemy wybrać broń, jak i alternatywne strzelanie - w demie jest to nóż i granat.

Poza walką ze zmutowanymi potworami pojawiają się też proste zagadki logiczne, do których wykorzystujemy dolny ekranik, jak i skanowanie terenu w poszukiwaniu przedmiotów (FPS = First Person Scanner).

Ogólne wrażenia - bardzo dobre. Po 15 minutach z demem wiem, że będę chciał zagrać w pełną wersję tej gry. Zerknijcie na nasze wideo.

Premiera już 27 stycznia.

Piotr Gnyp

PS Tak, wiem, że mój 3DS wymaga wyczyszczenia.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)