Co Gabe Newell mógł powiedzieć na temat Portal 2?

Co Gabe Newell mógł powiedzieć na temat Portal 2?
marcindmjqtx

12.03.2010 18:10, aktual.: 08.01.2016 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli chodzi o wzbudzenie zainteresowania wokół Portal 2, Valve odrobiło lekcję i zdało sprawdzian na piątkę. Szereg dziwacznych informacji i wiadomości przyciągnął uwagę graczy, a wszystko było ściśle skoordynowane z ujawnieniem okładki Game Informera oficjalnie potwierdzającej prace nad drugą częścią gry. Czy to oznacza koniec zagadek? Na szczęście nie.

W trakcie wystąpienia Gabe'a Newella na GDC znajdujący się na nim ekran przybrał znajomy i przeklęty przez wszystkich użytkowników Windowsa kolor. Nadawcą wyświetlonego komunikatu nie był jednak konferencyjny pecet, a GLaDOS.

Widoczne w wiadomości cyfry okazały się być oczywiście kolejną zaszyfrowaną wiadomością wskazującą, że więcej na temat Portal 2 usłyszymy podczas E3. Bardzo podoba mi się zwyczajowa dla GLaDOS beznamiętność wyrażona w prostym "utracisz zbędnych członków personelu i postępy jakich dokonali w trakcie dotychczasowego przebiegu testu".

Przechodząc jednak do bardziej tradycyjnych metod marketingu i promocji, Newell w rozmowie z 1UP stwierdził, że Portal 2 "to najlepsza gra jaką kiedykolwiek stworzyli".

To ci dopiero.

[via Kotaku, 1UP]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)