Co dalej z serią Life is Strange?

Co dalej z serią Life is Strange?

Co dalej z serią Life is Strange?
Bartosz Witoszka
20.12.2019 12:30

Czasem trudno jest zrezygnować ze sprawdzonych rozwiązań.

Uwaga, we wpisie mogą znaleźć się spoilery dotyczące Life is Strange 2, zwłaszcza ostatniego epizodu.

Wydawać by się mogło, że po rozwleczonym Life is Strenage 2, które kilka dni temu dostało w końcu ostatni epizod, twórcy zrobią sobie dłuższą przerwę i dadzą odpocząć marce. W końcu w produkcji ciągle znajduje się Twinn Mirror, czyli zupełnie nowy tytuł od Dontnod, który jest trochę, jak Twin Peaks i trochę, jak gra Remedy (przynajmniej tak twierdzi Dominik, a on się na giereczkach zna). A do tego wszystkiego zapowiedziano jeszcze Tell Me Why, które całymi garściami czerpie z Life is Strange. Po co nam więc “trójka”?

Obraz

Powiedział  Gamespotowi Jean-Luc Cano, scenarzysta gry. Z kolei Michel Koch, dyrektor kreatywny, wspomina o Chloe i Max, które pojawiły się w drugiej części gry, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w ewentualnej “trójce” nawiązać jakoś do podróży braci czy wydarzeń z Arcadia Bay.

Z jednej strony mamy chęć stworzenia zupełnie nowych przygód, z drugiej jednak deweloperzy ciągle chcą nam przypominać, że wszystko rozgrywa się w jednym świecie. Same wypowiedzi są mocno uśrednione i nia dają żadnych konkretnych odpowiedzi, więc pozostaje nam czekać na pierwszą konkretną zapowiedź.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)