Co dalej z Bayonettą 3?

Co dalej z Bayonettą 3?

Co dalej z Bayonettą 3?
Bartosz Witoszka
30.12.2019 19:00

Zapowiedziana dwa lata temu produkcja ciągle nie ma nawet przybliżonej daty premiery.

Platinum Games po oficjalnym skasowaniu Scalebound i wydaniu Astral Chain w sierpniu tego roku, nie zwalnia, a pokazany podczas The Game Awards zwiastun Babylon’s Fall sugeruje, że prace nad grą systematycznie, choć powoli posuwają się naprzód. Jak Adam słusznie zauważył, japońscy deweloperzy próbują złapać jak najwięcej srok za ogon, tworząc Lost Order (tytuł na urządzenia mobilne) i do tego nowy, niezapowiedziany jeszcze projekt, a w tym wszystkim pojawia się pytanie – co z Bayonettą 3?

Bayonetta 3 Official Teaser Trailer - The Game Awards 2017

Pierwszy zwiastun pokazano podczas The Game Awards 2017 i od tamtej pory o dalszych losach na krótko ściętej Wiedźmy w okularach (czy właśnie podałem opis Asi? Być może) wiemy niewiele więcej. Wielu zaczęło nawet wątpić, że produkcja dalej powstaje – do tego właśnie postanowił się odnieść Hideki Kamiya, jeden z producentów gry, który zapewnia, że gra powstaje i wszystko idzie zgodnie z planem.

Marna odpowiedź, jak na dwa lata czekania i dopóki nie zostaną opublikowane jakieś materiały z gry czy data premier (wstępne przewidywania sugerują rok 2020), to pytań pojawi się jeszcze więcej. Co prawda na osłodę pozostały nam dwie poprzednie części wydane na Nintendo Switch, ale takie przeciąganie premiery nie sugeruje nic dobrego.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)