Co ciekawego dzieje się w Avalanche Studios?

Co ciekawego dzieje się w Avalanche Studios?

Co ciekawego dzieje się w Avalanche Studios?
Bartosz Witoszka
26.03.2020 15:00

Na razie niewiele, choć zniżka na kilka ich tytułów jest całkiem zacna.

Zerkając na Polygamijny tag “Avalanche Studios” można zobaczyć, że ostatnim wpisem z tym oznaczeniem jest… recenzja Rage’a 2 autorstwa Krzyśka Kępskiego z maja zeszłego roku.

Fakt, z Poly w tamtym okresie też nie było za ciekawie, ale przeglądając wiadomości w Internetach zobaczyłem, że w zasadzie od tamtego czasu niewiele działo się ze studiem, które dało nam cztery części Just Cause, całkiem niezłego, growego Mad Maksa i Generation Zero, o którym lepiej nie wspominać.

325320544130249330

O tym jednak na końcu, przejdźmy do tego, co najważniejsze, czyli informacji o tym, że od teraz Avalanche Studios zmienia nazwę na Avalanche Group, w której skład wchodzi Avalanche Studios (powtórzenie!1!1), Expansive Worlds i Systemic Reaction. Ta ostatnia grupa postanowiła podzielić się krótkim teaserem swojej nowej, nienazwanej jeszcze produkcji.

Systemic Reaction New Game Announcement Teaser

Na filmie widzimy śnieg (całkiem go sporo), ciemną jaskinię i wielki, żółty napis “STAY TUNED”, który rozpoczyna się gdzieś w połowie materiału. Dzięki mnie zaoszczędziliście właśnie 28 sekund życia, które musielibyście poświęcić na obejrzenia materiału (nie musicie dziękować).

A teraz ta przyjemna część – deweloperzy przygotowali specjalną zniżkę na swoje gry na Steamie. Wśród przecenionych tytułów znajdziecie Rage’a 2 za 74,99 zł, Just Cause 3 w cenie 11,10 zł (no dobra, “czwórkę” też wyrwiecie taniej, bo tylko za 86,76 zł) czy Mad Maksa za raptem 14,39 zł. A jeszcze przez trzy dni możecie za darmo polować na leśną faunę w The Hunter: Call of the Wild.

Osobiście liczyłem na trochę więcej konkretów w sprawie tego nowego projektu, ale twórcy zapowiadają, że to tylko jedna z kilku aktualnie tworzonych gier. W takim razie czekamy na więcej informacji.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)