Co ciekawego dzieje się w Avalanche Studios?

Co ciekawego dzieje się w Avalanche Studios?
Bartosz Witoszka

26.03.2020 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na razie niewiele, choć zniżka na kilka ich tytułów jest całkiem zacna.

Zerkając na Polygamijny tag “Avalanche Studios” można zobaczyć, że ostatnim wpisem z tym oznaczeniem jest… recenzja Rage’a 2 autorstwa Krzyśka Kępskiego z maja zeszłego roku.

Fakt, z Poly w tamtym okresie też nie było za ciekawie, ale przeglądając wiadomości w Internetach zobaczyłem, że w zasadzie od tamtego czasu niewiele działo się ze studiem, które dało nam cztery części Just Cause, całkiem niezłego, growego Mad Maksa i Generation Zero, o którym lepiej nie wspominać.

Obraz

O tym jednak na końcu, przejdźmy do tego, co najważniejsze, czyli informacji o tym, że od teraz Avalanche Studios zmienia nazwę na Avalanche Group, w której skład wchodzi Avalanche Studios (powtórzenie!1!1), Expansive Worlds i Systemic Reaction. Ta ostatnia grupa postanowiła podzielić się krótkim teaserem swojej nowej, nienazwanej jeszcze produkcji.

Systemic Reaction New Game Announcement Teaser

Na filmie widzimy śnieg (całkiem go sporo), ciemną jaskinię i wielki, żółty napis “STAY TUNED”, który rozpoczyna się gdzieś w połowie materiału. Dzięki mnie zaoszczędziliście właśnie 28 sekund życia, które musielibyście poświęcić na obejrzenia materiału (nie musicie dziękować).

A teraz ta przyjemna część – deweloperzy przygotowali specjalną zniżkę na swoje gry na Steamie. Wśród przecenionych tytułów znajdziecie Rage’a 2 za 74,99 zł, Just Cause 3 w cenie 11,10 zł (no dobra, “czwórkę” też wyrwiecie taniej, bo tylko za 86,76 zł) czy Mad Maksa za raptem 14,39 zł. A jeszcze przez trzy dni możecie za darmo polować na leśną faunę w The Hunter: Call of the Wild.

Osobiście liczyłem na trochę więcej konkretów w sprawie tego nowego projektu, ale twórcy zapowiadają, że to tylko jedna z kilku aktualnie tworzonych gier. W takim razie czekamy na więcej informacji.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)