City Interactive "ma umowę z Sony na wydawanie gier na PlayStation"

marcindmjqtx

13.08.2010 16:30, aktual.: 06.01.2016 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zupełnym przypadkiem i niespodziewanie, otrzymaliśmy informacje, że warto oglądać dziś TVN CNBC Biznes, bo o dalszych planach City Interactive będzie się wypowiadał prezes firmy, Marek Tymiński. I owszem, Marek Tymiński w studio był i ze wszystkich sił starał się nie potwierdzić wcześniejszych plotek, jakoby Sniper: Ghost Warrior zmierzał na PlayStation 3.

Deklaracja więc żadna nie padła. Zamiast tego można było usłyszeć, że City Interactive "ma umowę z Sony na wydawanie gier na PlayStation 3" i gdyby zaszła taka możliwość, byliby w stanie przygotować Snipera w wersji na kolejną platformę w ciągu 1-2 miesięcy.

Biorąc pod uwagę, że wywiad miał miejsce na antenie telewizji biznesowej, w programie giełdowym, wszystko co Tymiński mówił miało przekonać akcjonariuszy, że firma będzie miała nieustające źródła zysków i będzie się rozwijać. W 2011 roku można się spodziewać dwóch produkcji "takich jak Sniper", ale raczej w drugiej połowie roku. Natomiast w pierwszym kwartale "być może coś się pojawi na konsole PlayStation 3".

Hmm... ciekawe co.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)