CI Games potwierdza: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jeszcze w tym roku

CI Games potwierdza: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jeszcze w tym roku
Adam Bednarek

22.06.2020 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dokładnej daty nie znamy, ale... możemy się jej domyślać.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 potwierdzono w marcu b.r. Nie wiedzieliśmy jednak dokładnie, kiedy gra zadebiutuje, bo komunikat CI Games był bardzo nieprecyzyjny. 

Dziś ciągle nie znamy konkretnej daty, ale wiemy, że wydawca miał na myśli rok kalendarzowy, a nie fiskalny. Jeśli nic się nie wysypie, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawi się jeszcze w 2020 roku.

Niby dokładnego terminu nie znamy, ale CI Games jak zawsze warto czytać między wierszami. Prezes Tymiński chyba nieprzypadkowo wspomniał o "doświadczeniach", dodając, że poprzednia część wyszła pod koniec listopada. CI Games z wyników było zadowolone, więc taktyki nie zmienia. Czyli jeśli czekacie na drugą część, to śmiało możecie zaznaczyć końcówkę listopada w kalendarzu.

Poza tym Marek Tymiński ujawnił, że budżet gry będzie niższy niż w przypadku poprzedniej części. Działania marketingowe ruszą z kolei w sierpniu.

Jakie są jeszcze plany firmy? Spółka rozwija dział produkcji gier w dwóch nowych lokalizacjach, gdzie trwają prace nad kontynuacją Lords of the Fallen.

– Jestem zadowolony z postępów rekrutacji w dwóch nowych lokalizacjach – dodaje Marek Tymiński.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)