Chyba poznaliśmy liczbę graczy w trybie Battle Royale nowego CoDa

Chyba poznaliśmy liczbę graczy w trybie Battle Royale nowego CoDa

Chyba poznaliśmy liczbę graczy w trybie Battle Royale nowego CoDa
Krzysztof Kempski
10.07.2018 12:39

Activision raczej nie ustanowi nowego rekordu w tej kwestii...

Tuż po zapowiedzi Black Opsa IIII relacjonowaliśmy dla was wywiad, jakiego Dan Bunting, jeden z głównych projektantów nowego Call of Duty, udzielił Eurogramerowi. Sporo pytań pojawiło się wtedy w związku z nowym dla serii trybem Battle Royale, a zwłaszcza liczbą bawiących się jednocześnie użytkowników.

Wygląda na to, że decyzja została już podjęta, bo w sieci wylądował obrazek, pochodzący najprawdopodobniej z testowej wersji nowego Black Opsa. Wskazuje on na to, że udział w starciach w trybie Blackout weźmie łącznie 60 osób. Jak na Call of Duty sporo, ale w odniesieniu do stu graczy z Fortnite'a czy PUBGa jednak dość skromnie. Co trochę dziwi, tym bardziej, że przecież gra ma pozwolić też na korzystanie z pojazdów, a obszar ma być 1500 razy większy, niż obszar Nuketown...

Obraz

Bunting mówił przed premierą, że będzie to na pewno więcej niż 50, ale firma wciąż rozważa sprawę i o ostatecznej liczbie graczy zadecydują testy. Niewykluczone więc, że limit ten do premiery jeszcze wzrośnie. O tym, czy jest to dobra decyzja, będziemy mogli przekonać się najprawdopodobniej już w sierpniu, kiedy to mają odbyć się otwarte beta testy.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)