Chrono Trigger (i kilka innych) na iOS i Androida

Chrono Trigger (i kilka innych) na iOS i Androida

Chrono Trigger (i kilka innych) na iOS i Androida
marcindmjqtx
18.09.2011 11:45, aktualizacja: 06.01.2016 11:58

I to jest wiadomość, dla której warto wstać ran... koło południa.

Dawno temu w trawie Paweł Winiarski pisał o stronie Square Enix, która zwiastuje wydanie Chrono Trigger na komórki. Od tego czasu zapadła cisza, przerwana tylko wiadomością o planach wydania tego RPG na PSN. Aż do tegorocznego Tokyo Game Show, gdzie potwierdzono wydanie tej gry na smartfony. Nie wiadomo jeszcze, kiedy.

Pojawiają się też plotki, jakoby SE miałoby wydawać swoje gry na Androida za pomocą dostępnego tylko w Japonii Square Enix Market. Miejmy nadzieję, że jakoś dostanie go reszta świata - mowa jest na razie o USA. Poza CT trafi tam 10 innych tytułów: Dragon Quest Monsters Wanted, Final Fantasy Legends, Itadaki Street, Chaos Rings, Chaos Rings Omega, Demon's Score, Million Arthur, Final Fantasy 1 i 2 oraz Crystal Defenders.

Posiadacze sprzętów Apple mają dostęp do gier Square Enix normalnie przez AppStore - są już Final Fantasy 1, 2 i 3 oraz Tactics, a także Chaos Rings (i CR Omega) i Crystal Defenders.

O Chrono Trigger słyszałem wiele, głównie zachwytów. Ciekawe, jak ten tytuł będzie bronił się dziś. Pytanie do Was, weterani - czy i dlaczego warto zagrać w Chrono Trigger?

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)