Chętni znowu pogrzebią w bebechach samochodów - nadchodzi Car Mechanic Simulator 2015

Chętni znowu pogrzebią w bebechach samochodów - nadchodzi Car Mechanic Simulator 2015

Chętni znowu pogrzebią w bebechach samochodów - nadchodzi Car Mechanic Simulator 2015
marcindmjqtx
28.01.2015 19:45, aktualizacja: 05.01.2016 15:17

Choć gra jest skończona w 70%, twórcy otwierają zbiórkę na Kickstarterze, by przyspieszyć premierę i wzbogacić tytuł o DLC.

Polski PlayWay tworzy kolejną odsłonę Car Mechanic Simulator - popularnego symulatora z poprzedniego roku. Ponownie naprawimy korowód samochodów i ulepszymy warsztat za zarobione pieniądze. Dostaniemy także możliwość kupowania używanych lub zniszczonych aut na aukcjach - po renowacji sprzedamy je z zyskiem lub dołączymy do swojej prywatnej kolekcji.

W odróżnieniu od z góry przygotowanych misji z zeszłorocznej edycji, tym razem dostaniemy generator losowych zleceń, który ma zapewnić znacznie większą różnorodność. Zadania będą różnić się poziomem skomplikowania i tym samym kwotami, jakie otrzymamy za ich wykonanie. Każdy pojazd zbudowany będzie z ponad 200 interaktywnych częśći, fani motoryzacji będą mieli zatem w czym dłubać. Zresztą, wczesną wersję symulatora obejrzycie na poniższym zwiastunie:

Twórcy chcą uzbierać co najmniej 20 tysięcy kanadyjskich dolarów - gra pojawi się wtedy na Steamie jeszcze w pierwszej połowie 2015. Jeśli fundatorzy dadzą więcej, otrzymamy DLC: za 35 tysięcy dwa supersamochody z zestawem części do tuningu, za 50 tysięcy dwa hot rody z częściami i klasycznym wyglądem warsztatu, 65 tysięcy doda parę japońskich samochodów sportowych, a 80 tysięcy cztery auta z lat 70. i 80., które fani wybiorą za pomocą głosowania.

Zbiórka 80 tysięcy dolarów kanadyjskich na sfinansowanie DLC? Czemu nie...

Tak czy inaczej po więcej szczegółów, zdjęć i być może aby wesprzeć projekt, musicie udać się na Kickstartera.

[źródło: Kickstarter]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)