Chernobylite z darmową aktualizacją. Polska gra wykorzystuje moc nowych konsol

Chernobylite z darmową aktualizacją. Polska gra wykorzystuje moc nowych konsol22.04.2022 15:51
Chernobylite, The Farm 51
Chernobylite, The Farm 51
Źródło zdjęć: © chernobylgame.com

Chernobylite otrzymuje w pełni darmową aktualizację na konsole nowej generacji. Polskie studio The Farm 51 skupiło się na ulepszeniu grafiki oraz optymalizacji gry. Zmiany nie ominą wersji na komputery osobiste.

Niezwykle udane Chernobylite zadebiutowało w lipcu 2021 roku na komputerach osobistych, a parę miesięcy później tytuł trafił na PlayStation 4 oraz Xbox One. Oczywiście, uruchomienie gry na konsolach nowszej generacji było możliwe, jednak Chernobylite nie wykorzystywało w pełni ich potencjału. Ten stan rzeczy się zmienia, bowiem produkcja otrzymała darmową aktualizację na next-geny.


Z tej okazji twórcy opublikowali specjalny zwiastun. Od teraz gracze posiadający PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S mogą cieszyć się lepszą grafiką. Wprowadzono dwa tryby graficzne, jeden stworzony pod rozdzielczość, a drugi pod wydajność. Twórcy nie zapomnieli o wsparciu kontrolerów DualSense.

Zmiany nie omijają posiadaczy Chernobylite w wersji na komputery osobiste. W tym przypadku również możemy pobrać za darmo aktualizację i cieszyć się rozgrywką na wyższym poziomie.

Dodatkowo udostępniono DLC zatytułowane Blue Flames. Jest to jeden z czterech dodatków, zaplanowanych na rok 2022. W ramach rozszerzenia odbierzemy darmową broń. Przygotowano również dodatkową, płatną zawartość.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)