PC Game Pass za darmo przez 3 miesiące. Sprawdź, czy spełniasz warunki

PC Game Pass za darmo przez 3 miesiące. Sprawdź, czy spełniasz warunki

PC Game Pass za darmo dla wybranych użytkowników
PC Game Pass za darmo dla wybranych użytkowników
Źródło zdjęć: © Xbox
19.04.2022 15:14

Microsoft przygotował specjalną ofertę. Od teraz możemy stać się subskrybentem PC Game Pass przez 3 miesiące, całkowicie za darmo. Jest jednak kilka warunków, które należy spełnić, by cieszyć się abonamentem.

Wersja testowa PC Game Pass na 3 miesiące jest teraz w zasięgu ręki, jednak trzeba spełnić kilka warunków i nie wszyscy będą mogli skorzystać. Oferta jest bowiem skierowana do tych graczy, którzy nie posiadali wcześniej abonamentu. Mówiąc wprost, chodzi najzwyczajniej o nowych użytkowników. To jest pierwszy warunek.


Drugi warunek - do 28 lutego 2022 roku musieliśmy zagrać na PC w minimum jedną z wymienionych gier: Halo Infinite, Forza Horizon 5, lub Age of Empires IV. Oczywiście, w czasie gry musieliśmy być zalogowani na koncie Microsoft (nie dotyczy logowania na konsolach i usłudze grania w chmurze).

Wymagana jest również karta kredytowa. Po upływie tych 3 miesięcy, naliczana będzie aktualna stawka członkowska, więc jeśli nie chcemy płacić, to należy pamiętać o anulowaniu subskrypcji. Warto podkreślić, że tryb wieloosobowy w Halo Infinite również kwalifikuje nas do skorzystania z oferty. Więcej informacji znajdziemy pod tym adresem, na oficjalnej stronie Xbox.


Oferta jest ograniczona czasowo. Darmowe członkostwo (jeśli się kwalifikujemy) możemy odbierać do 30 kwietnia 2022 roku, do godziny 14:59 czasu polskiego.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)