Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Chernobylite przedstawione na pierwszym gameplayu

Strona głównaChernobylite przedstawione na pierwszym gameplayu
19.04.2019 12:00
Chernobylite przedstawione na pierwszym gameplayuChernobylite przedstawione na pierwszym gameplayu
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDyEjWTa

Zbiórka na Kickstarterze jest już bliska sukcesu.

bDyEjWSt

The Farm 51 po stworzeniu dość prostych do opisania grach z cyklu Necrovision przyzwyczaiło nas do tego, że lubi mieszać różne style i konwencje. Stąd też byłem ciekaw, jak pomijając już sugestywną wizję Czarnobyla, będzie się ostatecznie w Chernobylite grało. Pierwszych odpowiedzi na te wątpliwości udzielił nam opublikowany właśnie, trwający pół godziny gameplay.

Pochodzący z wersji pre-alpha materiał sugeruje, że rozgrywka nie będzie mocno odbiegać od tego, co znamy z Get Even. Zapowiada się, że dostaniemy hybrydę survivalu, skradanki oraz przygodówki. Materiał sugeruje też, że podczas zabawy będziemy rozwijać własną bazę kupując do niej nowe elementy. Chociażby łóżko, w którym złożyć będzie można przykładowo rannego kompana. Ciekawe na ile będzie to nieliniowy element gry...

Warto wspomnieć też o tym, że gra bardzo dobrze radzi sobie podczas trwającej wciąż zbiórki Kickstarterowej. Do jej zakończenia jeszcze 22 dni, a twórcom już udało się zgromadzić ponad 88 tysięcy dolarów ze stanowiących cel minimalny stu. Większej porcji materiałów z Czarnobyla możemy prawdopodobnie spodziewać się już wkrótce.

bDyEjWSv

Opublikowane fragmenty gameplayu pochodzą z obiecanej sponsorom wersji demo. Tyle, że prawdopodobnie nie jest to jeszcze całość, bo twórcy wspominali o tym, że przejście go zająć ma 1-2 godziny. Warto też rzucić okiem na opublikowany w zeszłym tygodniu krótki Making Of, zawierający ujęcia także z tego prawdziwego Czarnobyla.

Krzysztof Kempski

bDyEjWTr