Chcesz mieć GTA V w bibliotece Steam? Nie kupuj gry w pudełku

Chcesz mieć GTA V w bibliotece Steam? Nie kupuj gry w pudełku

Chcesz mieć GTA V w bibliotece Steam? Nie kupuj gry w pudełku
marcindmjqtx
10.04.2015 13:41, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

W pudełkowym wydaniu oprócz płyt z grą znajdziemy co prawda kod umożliwiający pobranie jej z cyfrowej dystrybucji. Ale nie zrealizujemy go w sieciowym sklepie Valve.

Pamiętacie emocje, jakie towarzyszyły premierze Grand Theft Auto IV na pecety? Gra, prócz kiepskiej optymalizacji, została także przypisana do usługi Games for Windows Live. Narzekali niemalże wszyscy i trudno im się dziwić. Instalacja nie dość, że trwała długo, to na dodatek wymagała od graczy mnóstwa związanych z nią rejestracji.

Przy okazji nadchodzącej premiery Grand Theft Auto V deweloper zapewniał nas, że przesuwana data wydania, ma na celu optymalizację silnika i zapewnienie jak największego komfortu z gry. Dziś jednak mam informację, która wielu z Was może zmartwić.

Pudełkowe wydanie hitu Rockstar - oprócz płyt z grą - zawierać będzie klucz Rockstar Activation Code, za pomocą którego odblokujemy i ściągniemy grę z Social Club. Nie da nam on jednak możliwości aktywowania jej na Steamie.

Ups

Jeżeli więc chcecie by Grand Theft Auto V uzupełniło waszą kolekcję w tej usłudze - musicie zakupić je bezpośrednio w sklepiku Valve. Warto się zastanowić, bo pudełkowe wydanie wyrwiecie za mniej niż 200 złotych. Na Steamie gra kosztuje aż 60 Euro.

Jestem ciekaw czy w czasach postępującej cyfryzacji ważniejsze jest dla Was wypakowane po brzegi pudełko, czy skupiacie się na samej grze. Ja jednak wciąż wyżej cenie sobie fizyczne kopie, więc nie będę miał problemu z podjęciem tej decyzji.

Premiera już 14 kwietnia.

[źródło: Rockstar]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)