Chcecie potestować Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online?

Chcecie potestować Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online?

Chcecie potestować Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online?
marcindmjqtx
17.09.2015 11:27, aktualizacja: 05.01.2016 14:53

Ufff... No na pewno nie jest to najkrótszy tytuł, z jakim się spotkałem.

Twórcy podzielili się nowym zwiastunem i szczegółami na temat ich nadchodzącej sieciowej strzelanki w sosie cyberpunkowym zatytułowanej Ghost in the Shell: Stand Alone... Nie, proszę, nie każcie mi znowu pisać tej horrendalnie długiej nazwy. Poprzestańmy na First Assault, dobrze?

First Assault oparto na sławnej mandze Masumune Shirowa, choć większość pewnie chciałaby czegoś o wiele bardziej klimatycznego i złożonego w tym uniwersum niż sieciowy FPS. Ale jak się nie ma, co się lubi... Twórcy obiecują mroczny, futurystyczny świat wykorzystany do zaprojektowania szalonego i zarazem taktycznego środowiska gry zespołowej. Na początku wybierzemy jedną z ośmiu postaci, której ciało, bronie i umiejętności będą mogły być ciągle ulepszane. Każdy z bohaterów ma posiadać unikatowe umiejętności wzorowane na oryginalnych postaciach z mangi - np. termooptyczny kamuflaż Motoko Kusanagi lub super-wzrok z fokusem na wroga Saito.

W grze ma pojawić się też funkcja "SkillSync", która pozwoli graczom zsynchronizować się i wykorzystać umiejętności innych członków drużyny. Chociaż to brzmi ciekawie. Jesteście zaintrygowani? Gra ma pojawić się w 2016 roku na PC, a już 1 października ruszą czterodniowe beta-testy. Otrzymacie szansę wzięcia w nich udziału, jeśli zapiszecie się tutaj. Poniżej obejrzycie natomiast świeży zwiastun produkcji:

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Ghost in the Shell zasługuje na dużo więcej?

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)