Chcecie posłuchać wykładu o tworzeniu gier strategicznych?

To dobrze się składa, bo razem z firmą Cenega mamy dla Was wejściówki na wykład Jacka Komudy pt. "Tworzenie gier strategicznych oczami historyka".

marcindmjqtx

08.10.2010 | aktual.: 15.01.2016 15:20

Głównymi tematami wykładu mają być:

  • Powstawanie gry historycznej
  • Wierność faktom w grach komputerowych
  • Sam stwórz historię polski

Wykład odbędzie się 20 października w warszawskim Muzeum Narodowym o godz. 18.00.

Co więc trzeba zrobić aby dostać wejściówkę? Jako, że wykład jest elementem akcji promującej wydawanej przez Cenegę gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu to mamy też odpowiednie zadanie:

Pierwsze dziesięć osób, które na adres konkurs@polygamia.pl prześlą maila o tytule "Wykład historyczny - konkurs" z poprawną odpowiedzią na pytanie: w jakich latach toczy się akcja gry Polskie Imperium? otrzyma wejściówkę.

Zadanie nie jest trudne, więc apelujemy o udział w konkursie osób, które na serio chcą i mogą przybyć na wykład. Na maile czekamy do poniedziałku.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościcenegahistoria
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.