Chcecie polskiej premiery z pompą? Master Chief zaprasza do Warszawy

Chcecie polskiej premiery z pompą? Master Chief zaprasza do Warszawy31.10.2012 08:50
Chcecie polskiej premiery z pompą? Master Chief zaprasza do Warszawy
marcindmjqtx

Microsoft nieźle przykłada się do promocji Halo 4 w Polsce. Najpierw sam Master Chief przywiózł nam płyty z grą, teraz zaprasza Was 6 listopada do centrum Warszawy, pod Pałac Kultury i Nauki, przy zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich. Do Camp Halo 4.

O godzinie 18:00 rozpocznie się tam specjalny, oficjalny pokaz premierowy gry. I to nie byle jaki pokaz - obejrzycie Halo 4 na ogromnym, liczącym 100m2 ekranie. Będziecie również mogli odwiedzić specjalną ciężarówkę, w której znajdziecie 8 stanowisk z grą. Ma być podobno również sporo atrakcji i niespodzianek. Poza tym trochę gadżetów związanych z czwartą odsłoną Halo, dodatkowe zbroje w formie DLC. Pierwszych 200 osób otrzyma natomiast 3-miesięczne, złote abonamenty Xbox Live.

Bardzo się cieszę, że jest w naszym kraju coraz więcej takich imprez. I tu już nie chodzi o pokazywanie, jak ważna jest w kulturze dzisiejszego świata elektroniczna rozrywka, ale o fanów. Bo to dla nich w centrum Warszawy rozbrzmi w najbliższy wtorek dźwięk kolby Master Chiefa.

za informacją prasową

Paweł Winiarski

326874077002684458
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)