Chcecie już 90. poziom w World of Warcraft? Wystarczy zamówić Warlords of Draenor

Chcecie już 90. poziom w World of Warcraft? Wystarczy zamówić Warlords of Draenor17.01.2014 17:05
Chcecie już 90. poziom w World of Warcraft? Wystarczy zamówić Warlords of Draenor
marcindmjqtx

I tylko patrzeć jak cyferki poszybują w górę, a nowe zadania staną przed Wami otworem.

Wraz z nowym dodatkiem do World of Warcraft, zatytułowanym Warlords of Draenor, Blizzard oferuje możliwość podciągnięcia swojej postaci na 90 poziom, by móc od razu spróbować wszystkich nowości, które się pojawią w świecie gry. Ogólnie dodatek podniesie limit poziomu postaci do setnego.

Zwykle trzeba było z tym czekać aż do premiery dodatku, jednak najnowszy wystarczy tylko zamówić w przedsprzedaży. Trzeba przyznać, że to konkretna zachęta, choć pewnie fanów tej gry w ogóle zachęcać nie trzeba.  Blizzard tłumaczy swoją decyzję:

To nieco inny plan, niż ten, który przedstawiliśmy na Blizzconie, ale z odzewu fanów wynika, że wielu z Was chciałoby wypróbować nowa klasę postaci zanim uda się do dodatku. Da to też większej liczbie graczy na wypróbowanie obecnej zawartości z końca gry i wydarzeń, które doprowadzą do wypadu Garrosha w przeszłość, do Draenoru. Firma dodaje też, że będzie wkrótce testować możliwość wykupienia w growym sklepie samego takiego zwiększenia poziomu, bez potrzeby nabywania dodatku.

Napaliliście się? Blizzard jak to Blizzard stwierdza, że przedsprzedaż Warlords of Draenor rozpocznie się "wkrótce". Na razie można zapisać się do bety przez swój profil na Battle.necie.

Paweł Kamiński

326841234612639786
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)