Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

CES 2013: Nvidia też chce mieć swoją konsolę przenośną. Poznajcie SHIELD

Strona głównaCES 2013: Nvidia też chce mieć swoją konsolę przenośną. Poznajcie SHIELD
07.01.2013 10:20
CES 2013: Nvidia też chce mieć swoją konsolę przenośną. Poznajcie SHIELDCES 2013: Nvidia też chce mieć swoją konsolę przenośną. Poznajcie SHIELD
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDoDdGwS

Będziecie mogli na niej grać w podróży, lub w domu w gry ze swojego normalnego peceta.

bDoDdGwl

Shield wygląda nieco jak zwyczajny pad do grania z doczepionym ekranikiem. Niczym w DS-ach Nintendo, 5-calowy ekran można złożyć, zamykając tym samym przyciski w środku. W środku konsolką zarządza procesor Tegra 4, którego głównego zadaniem będzie obsługiwanie gier z obsługującego urządzenie systemu Android.

To będzie zupełnie normalny Android, zdolny do uruchomienia wszystkich gier z Google Play. Plus oczywiście tych ze specjalnego sklepiku firmowanego marką Tegra.

Ale, Shield można wykorzystać także jako pada do grania w gry pecetowe, co więcej, jeśli nie lubicie grać na dużych ekranach, obraz z peceta może zostać streamowany za pośrednictwem Wi-Fi na ekranik konsoli. O ile posiadacie kartę graficzną GeForce GTX 650 lub lepszą. Podczas prezentacji Nvidii, pokazywano Assassin's Creed 3 uruchomione na pececie podczepionym do dużego telewizora, w które grano za pomocą Shield:

bDoDdGwn

Baterie urządzenia mają wytrzymywać "5-10" godzin grania i 24 godziny oglądania filmów. Cena Shield nie została jeszcze podana, ale konsolka ma trafić na amerykańskie i kanadyjskie rynki w drugim kwartale 2013 roku.

Źródło: The Verge

Konrad Hildebrand

327127725070964778
bDoDdGxj