Ceny w usłudze Playstation Now zaskakują. I to wcale nie pozytywnie

Ceny w usłudze Playstation Now zaskakują. I to wcale nie pozytywnie

Ceny w usłudze Playstation Now zaskakują. I to wcale nie pozytywnie
marcindmjqtx
24.06.2014 11:06, aktualizacja: 05.01.2016 15:34

Na PS4 będziemy mogli pograć w chmurze, ale nasz portfel nie będzie zadowolony.

Sony co prawda dopiero testuje progi cenowe w usłudze Playstation Now, ale nie nastrajają one pozytywnie. Niektóre z gier kosztują 5$ za... 4 godziny rozgrywki. „Wypożyczenie” gry AAA na miesiąc lub trzy to (na przykładzie Final Fantasy XII-2) odpowiednio 15$ i 30$. Mniejsze produkcje mają być tańsze - za takie Guacamelee! przyjdzie zapłacić o połowę mniej (15$ za 90 dni gry).

Nie wiemy jak te ceny będą kształtowały się w innych walutach, ale już teraz są po prostu kosmiczne. Sony co prawda umożliwi graczom subskrypcję Playstation Now, ale cena abonamentu nie jest jeszcze znana. Dla posiadaczy PS4 usługa wchodzi w otwartą betę 31 lipca. Zapewne jeszcze nie w Europie. W rozmowie z nami na E3 szef Sony Computer Entertainment Europe powiedział:

PlayStation Now jest naszą wizją usługi streamingowej i chmury, a w Europie trudniej ją zrealizować niż w Stanach - rynek jest rozdrobniony, dostawców internetu jest niezliczenie wielu. Mimo tej fragmentaryczności zamierzamy tu wprowadzić PlayStation Now i od pewnego czasu nad tym pracujemy. [źródło: Gamespot]

Karol Kała

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)