Cenega wydała oświadczenie: w sklepach możliwe są zwroty Batman: Arkham Knight

Cenega wydała oświadczenie: w sklepach możliwe są zwroty Batman: Arkham Knight

Cenega wydała oświadczenie: w sklepach możliwe są zwroty Batman: Arkham Knight
marcindmjqtx
26.06.2015 15:09, aktualizacja: 05.01.2016 15:01

Oddamy nasz egzemplarz, nawet jeśli go rozpakowaliśmy i uaktywniliśmy kod na Steamie.

Afera, jaka wybuchła w związku z tragicznym pecetowym portem nowego Batman: Arkham Knight, toczy się dalej. Po wielu krytycznych opiniach graczy, którzy nie byli w stanie uzyskać płynnej rozgrywki nawet na wysokiej klasy komputerach, Warner Bros. będący światowym wydawcą tytułu, zdecydował się na jedyny słuszny krok i zezwolił na zwroty produkcji. Śladem tym poszła również Cenega, a najnowszą produkcję Rocksteady można od dziś oddawać w Polsce.

Co więcej, cała akcja jest przeprowadzana solidnie i bez zbędnych utrudnień. Sklepy przyjmują rozpieczętowane pudełka z grą oraz te z wykorzystanym kodem na platformę Steam. Po prostu, jeżeli posiadacie Arkham Knight i jesteście w gronie ludzi, którzy poczuli się oszukani, bierzcie pudełko i mknijcie do miejsca, gdzie tytuł kupiliście.

A oto oficjalne oświadczenie Cenegi na temat zwrotów, jakie zostało przesłane do redakcji Gry-Online:

W związku z problemami z wydajnością gry Batman: Arkham Knight na PC i decyzją Warner Bros. Interactive Entertainment o zawieszeniu dystrybucji gry na tę platformę sprzętową, w porozumieniu z wydawcą oraz sieciami sprzedaży rozpoczęliśmy proces wycofywania gry ze sklepów w Polsce. Wszyscy klienci, którzy zdążyli już zakupić grę w wersji na PC i nie spełnia ona ich oczekiwań co do jakości rozgrywki, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu. Będzie to możliwe również w przypadku tych klientów, którzy zdążyli rozfoliować pudełka i aktywować klucz Steam - w takiej sytuacji wykorzystany klucz zostanie zablokowany w sieci Steam. Jednocześnie informujemy, że serwery gry cały czas działają i będą działały, tak więc osoby, które nie odczuwają niedogodności związanych z wersją na PC, będą mogły kontynuować rozgrywkę nawet w trakcie tymczasowego wycofania gry z sieci Steam. Cóż, szkoda, że w ogóle do takiej sytuacji musiało dojść, ale decyzja Cenegi oraz firmy Warner Bros. jest doskonałym przykładem, jak można zachować twarz nawet w tak krytycznej sytuacji. Oddacie nowe przygody Człowieka Nietoperza do sklepu, czy cierpliwie poczekacie, aż tytuł zostanie doprowadzony do stanu używalności?

[źródło: Gry-Online]

Tytus Stobiński

W związku z problemami z wydajnością gry Batman: Arkham Knight na PC i decyzją Warner Bros. Interactive Entertainment o zawieszeniu dystrybucji gry na tę platformę sprzętową, w porozumieniu z wydawcą oraz sieciami sprzedaży rozpoczęliśmy proces wycofywania gry ze sklepów w Polsce. Wszyscy klienci, którzy zdążyli już zakupić grę w wersji na PC i nie spełnia ona ich oczekiwań co do jakości rozgrywki, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu. Będzie to możliwe również w przypadku tych klientów, którzy zdążyli rozfoliować pudełka i aktywować klucz Steam - w takiej sytuacji wykorzystany klucz zostanie zablokowany w sieci Steam. Jednocześnie informujemy, że serwery gry cały czas działają i będą działały, tak więc osoby, które nie odczuwają niedogodności związanych z wersją na PC, będą mogły kontynuować rozgrywkę nawet w trakcie tymczasowego wycofania gry z sieci Steam. Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92632

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)