Cenega Poland ujawnia nowe pomarańczowe tytuły!

Cenega Poland ujawnia nowe pomarańczowe tytuły!
07.04.2010 15:31
Informacja prasowa
Informacja prasowa

Splinter Cell Trylogia, Chessmaster: Grandmaster Edition oraz Lara Croft Tomb Raider: Anniversary na dobry początek!

Warszawa, 07.04.2010 – Cenega Poland z przyjemnością ogłasza, że już 16 kwietnia do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafią zupełnie nowe tytuły: Splinter Cell Trylogia, Chessmaster: Grandmaster Edition oraz Lara Croft Tomb Raider: Anniversary! Kolejne gry, które trafią do serii przedstawimy już wkrótce.

Splinter Cell Trylogia - Ekskluzywny pakiet Tom Clancy’s Splinter Cell® Trylogia to prawdziwa gratka dla koneserów gier komputerowych i miłośników gier akcji. Splinter Cell® to jedna z najsłynniejszych serii gier akcji, w której powstanie aktywny wkład miał Tom Clancy, autor jednych z najlepszych thrillerów politycznych świata. Tom Clancy’s Splinter Cell® Trylogia zawiera aż trzy części tej wspaniałej serii: Splinter Cell, Splinter Cell Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell Chaos Theory. To kilkadziesiąt godzin zabawy, nawet na komputerach o słabszej konfiguracji, w najbardziej przystępnej cenie!

Chessmaster: Grandmaster Edition - Niesamowita gra komputerowa dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Rozwiń swoje umiejętności gry w szachy dzięki oryginalnym wskazówkom Josha Waitzkina, ośmiokrotnego szachowego mistrza USA! Dzięki fantastycznemu komentarzowi, gracz nie tylko uczy się podstaw szachów, ale również odkrywa własną drogę ku mistrzostwu. Szachy jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące!

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary – Powrót do przygód najsłynniejszej archeolog świata, Lary Croft! Ikona popkultury obchodzi w tym roku 14 lat i z tej okazji do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafia doskonała gra zręcznościowa z tytułową Larą Craft w roli głównej. W tym remake’u klasycznej, pierwszej gry serii usprawniono silnik graficzny, a fabuła wraca do poszukiwań mitycznego artefaktu – Sciona. Gwarancja niezapomnianych przeżyć!

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.kolekcjaklasyki.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)