Cenega jednak nie wyda Uprising 44 - polskiej gry o Powstaniu Warszawskim

Cenega jednak nie wyda Uprising 44 - polskiej gry o Powstaniu Warszawskim28.05.2012 14:00
Cenega jednak nie wyda Uprising 44 - polskiej gry o Powstaniu Warszawskim
marcindmjqtx

Niecałe pół roku po ogłoszeniu początku współpracy, Cenega poinformowała, że jednak nie będzie wydawać gry.

Oficjalne powody? "Odmienne wizje dotyczące gry i jej wydania". W oświadczeniu cytowane są słowa Marka Chyrzyńskiego, dyrektora generalnego Cenegi:

Uprising44 - Powstanie Warszawskie był jednym z naszych najważniejszych tytułów w tym roku. Na pewnym etapie współpracy pojawiły się jednak rozbieżne koncepcje dotyczące wydania gry, przez co wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu łączącej nas umowy. Na dalsze pytania dotyczące powodów rozwiązania współpracy, Cenega powstrzymała się od odpowiedzi.

Cytowany w oświadczeniu Michał Dziwniel z DMD Enterprise skomentował to krótko:

Kończymy współpracę w dobrych relacjach, dziękujemy firmie Cenega za wkład w promocję gry. O dalszych krokach związanych z Uprising44 - Powstanie Warszawskie poinformujemy w stosownym czasie W rozmowie z Polygamią zaprzeczył jakoby gra miała zostać anulowana, jednocześnie zastrzegając, że termin jej premiery uległ zmianie i obecnie ma to być "trzeci kwartał 2012 roku".

Przez ten czas dowiedzieliśmy się, że do gry został nagrany dubbing, zostało też udostępnionych kilka materiałów graficznych prezentujących odtworzone w Uprising 44 warszawskie budynki.

Konrad Hildebrand

327019795898263831
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)