Ale tym razem jest inaczej, bo nagroda jakby trochę nasza. Nie od Polygamii, ale od całej WP.

bETFiIxx

Zacznijmy wprost - Nagroda 25-lecia Wirtualnej Polski. WP skończyło ćwierć wieku, ale nagrodzić postanowiło nie siebie, a inną firmę. I cieszę się, że spośród tony spółek od najrozmaitszych biznesów wybrano właśnie CD Projekt.

Z jednej strony to po prostu kolejna statuetka na półce, bo przecież "cedep" i jego gry zgarnęły już ich tonę. Z drugiej strony cały czas myślę o tym, jak ten szmat czasu temu bardzo chcieliśmy, żeby gry nie były traktowane jak dziecinne przedsięwzięcie. I milej też pisać o nagrodzie przyznawanej przez swoją firmę, a nie konkurencyjne media.

- Mamy całkiem dużo wspólnego z Wirtualną Polską, CD Projekt powstało 26 lat temu i założyło go dwóch kumpli z liceum - powiedział w króciutkim wystąpieniu Adam Kiciński, prezes CD Projektu. I dodał, że "dowożą Cyberpunka 19 listopada".

bETFiIxz

Sądzę, że jeszcze niedawno nie wszyscy byli pewni, czy trzecia data jest na pewno tą finalną. Tym bardziej że w branżuni krążyły plotki o tym, że firma może wyznaczyć jeszcze jedną datę. Obecnie te kolejne zapewnienia, także przed inwestorami na oficjalnych konferencjach, i wszystkie koszulki czy adidasy, sprawiają jednak mocne wrażenie, że od listopada nie ma ucieczki.

Komentarze (2)
bETFiIyv