CD Projekt wyda Afterfall: InSanity w Polsce

CD Projekt wyda Afterfall: InSanity w Polsce
marcindmjqtx

28.05.2010 10:42, aktual.: 08.01.2016 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak poinformował nas dzisiaj CD Projekt, firma została polskim wydawcą Afterfall: Insanity. Gra ma ujrzeć światło dzienne w pierwszym kwartale 2011 roku. Wygląda na to, że na serio będzie nam dane w produkcję Nicolas Games zagrać.

Z dostarczonego opisu Afterfall: Insanity wyłania się obraz gry będącej "pełnym suspensu, zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach wydarzeń survival horrorem". Akcja toczyć będzie się w systemie podziemnych bunkrów znajdujących się pod zniszczoną wojną atomową Polską. Główny bohater, Albert Tokaj "stanie naprzeciw swoim najgorszym koszmarom", będzie "oddzielać prawdę od kłamstwa" i "przedzierać się przez iluzje".

Najciekawiej brzmi natomiast akapit zapowiadający "innowacyjny system odwzorowania, zmieniającej się pod wpływem wydarzeń psychiki głównego bohatera". Coś ala znanego z Fahrenheita wskaźnika nastroju byłoby interesującym dodatkiem.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że oficjalnie tytuł gry powinno zapisywać się tak: Afterfall: InSanity, z dużym S. Słowem, w tym szaleństwie jest rozsądek.

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)