CD Projekt Red zadba zarówno o konsolowców, jak i pecetowców

CD Projekt Red zadba zarówno o konsolowców, jak i pecetowców

CD Projekt Red zadba zarówno o konsolowców, jak i pecetowców
Bartosz Witoszka
18.02.2020 10:25

Zapowiedziano dedykowaną kartę graficzną (tylko dla fanów), a na horyzoncie majaczy stylizowany kontroler do Xboksa One.

Współpraca Redów z Microsoftem przebiega pomyślenia już od ładnych kilku lat – wystarczy przypomnieć dodatkowe przedmioty w edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 w wersji na Xboksa One czy to, że Cyberpunka 2077 zaprezentowano na zeszłorocznym E3 właśnie na konferencji “zielonych”. Warto też wspomnieć o specjalnej wersji Xboksa One S, która została stworzona na potrzeby konkursu zorganizowanego przez CD Projekt Red i Microsoft. Tam z kolei mieliśmy do czynienia z konsola przypominającą drewniane pudełko z napisem “Gwint”.

325323204996641394

Win a GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition - LIMITED EDITION GPU not available for sale

Z bardziej pewnych rzeczy, pojawił się film zapowiadający GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, czyli najmocniejszą, konsumencką wersję procesora graficznego z logiem najnowszej gry Redów. Już wcześniej podejrzewano, że może dojść do tego typu kooperacji, bowiem konta na Twitterze CDPR i Nvidii przeprowadziły powszechnie stosowaną zapowiedź zapowiedzi, która zaowocowała małym “przeciekiem”. Wczoraj wieczorem pojawił się oficjalny materiał, który zaprezentował tego małego potwora, jednak zapomnijcie o rzucaniu pieniędzmi w ekran (przynajmniej jeszcze nie teraz).

Kartę graficzną będziecie mogli wygrać w konkursie, który polega na oznaczeniu kogoś w komentarzu pod konkursowym postem; w przypadku wygranej, sprzęt wygrywają obie osoby. Akcja potrwa do 28 lutego, a samych podzespołów przygotowano 200, jednak tylko 77 z nich trafi do graczy.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w tym miejscu, a sama gra pojawi się 17 września tego roku.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)