CD Projekt planuje kolejne 4 Giermasze w różnych miastach Polski

CD Projekt planuje kolejne 4 Giermasze w różnych miastach Polski25.08.2009 11:27
CD Projekt planuje kolejne 4 Giermasze w różnych miastach Polski
marcindmjqtx

Pamiętam, jak narzekaliście, że Giermasz CD Projektu jest tylko w Warszawie. Jak widać wasze prośby zostały wysłuchane i impreza odbędzie się również w innych miastach polski. Szczegóły w rozwinięciu.

Giermaszowe szaleństwo trwa i rozprzestrzenia się!

Miała swoją szansę Warszawa, miał i Kraków teraz pora na Dolny Śląsk!!! CD Projektnie zwalnia tempa, wakacje się kończą, wszystko się kończy opróćz dwóch rzeczy kryzysu i giermaszu!!

Już w najbliższy weekend 28.07 28.08 [poprawka - PG] we Wrocławiu kolejna szansa na zakup najlepszych gierw bezkonkurencyjnych cenach. Pamiętaj drugiej takiej okazji w Twoim mieście już nie będzie!Przyszykujcie się na inwazję gier na PC i konsole w niesamowicie niskich cenach. Takie tytuły jak Mass Effect , Devil May Cry 4 i Złota Kolekcja Dawn of War w cenach już od 20 złotych to prawdziwa masakra cenowa!  Dodatkowo, jedyna taka okazja, będziecie mogli nabyć absolutnie unikalne zestawy kolekcjonerskie najlepszych gier wydawanych przez CD Projekt n.p Mass Effecta  i Alone in the Dark !!!Lato się kończy, ale Giermasze się zaczynają, oto nasze tournee!

  • 28 sierpnia - Wrocław (mapa) - od 12 do 18 w sklepie Bard ADRES
  • 5 września - Katowice - od 12 do 18 w sklepie Bard ADRES
  • 12 września - Poznań - od 12 do 18 w sklepie Bard Adres
  • 25 września - Warszawa - w siedzibie CD Projekt ( WIELKI GIERMASZ KRÓLEWSKI DLA NAJWIĘKSZYCH ŁOWCÓW OKAZJI!!)

Skandalicznie niskie ceny gier i gadżetów, dostępne w Waszym mieście to okazja jakiej nie możecie przegapić, jeśli to zrobicie konsekwencje mogą być naprawdę bardzo poważne!Dla pierwszych graczy, którzy zrobią zakupy na Giermaszu, przygotowaliśmy specjalne upominki i gadżety GRATIS!!!

326914363376560407
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)