CD Projekt chwali się wynikami i zwiastuje rychłą zapowiedź nowego projektu

CD Projekt chwali się wynikami i zwiastuje rychłą zapowiedź nowego projektu
marcindmjqtx

18.03.2014 15:24, aktual.: 05.01.2016 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiedźminy wciąż sprzedają się świetnie, Grupa CD Projekt nie ma problemów z zarabianiem pieniędzy, a niedługo dowiemy się, nad czym oprócz Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077 pracuje studio CD Projekt RED.

Do graczy trafiło już ponad 7 milionów gier z serii Wiedźmin. Dziki Gon ma szanse dowieźć ten wynik do granicy 10 milionów, ale wiemy już, że premiera została opóźniona na luty. Relację z obecnego stanu gry znajdujemy na Eurogamerze:

Świat gry jest kompletny - lokacje są skończone, istotne mechanizmy rozgrywki są zaimplementowane, obiekty graficzne i animacje są na ukończeniu, w grę można zagrać od początku do końca, silnik REDengine 3 obsługuje wszystkie 3 platformy, a elementy fizyczne edycji kolekcjonerskiej są w produkcji W opublikowanym na stronie grupy podsumowaniu minionego roku CD Projekt zdradził natomiast, że CD Projekt RED pracuje nad "multiplatformowym  projektem mobilnym". Oddajmy głos Adamowi Kicińskiemu:

Mogę też równocześnie poinformować dziś o tym, że prowadzimy zaawansowane prace nad kolejnym, dotychczas nieogłoszonym projektem. Wkraczamy nim na zupełnie nowe dla nas terytoria pod kątem rozgrywki i modelu biznesowego Dalej w podsumowaniu czytamy natomiast:

Nowy projekt to multiplatformowa gra na urządzenia mobilne wykorzystująca zaawansowane możliwości technologiczne tabletów i smartfonów. Prace, prowadzone wraz z partnerem zewnętrznym, trwają od ponad roku i są mocno zaawansowane. Komercyjna wersja projektu zadebiutuje jeszcze w tym roku. Szczegóły tego tajemniczego projektu poznamy ponoć niedługo, gdy wejdzie on do fazy beta. Nie sądzę, by chodziło tu o, zapowiedzianą już przecież, cyfrową adaptację gry planszowej. Ta ma swoje miejsce w podsumowaniu (premiera w trzecim kwartale bieżącego roku). Czyżby więc coś nowego?

[źródło: CD Projekt, Eurogamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)