Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

CD-Action już zebrało milion złotych

Strona głównaCD-Action już zebrało milion złotych
08.09.2020 11:28
CD-Action już zebrało milion złotychCD-Action już zebrało milion złotych
bDnFMkdO

I tym samym udało się grubo przebić wynik ustanowiony przez Secret Service. Niby wsparcie dla CD-Action udziela się na nieco innych zasadach, ale i tak rozmach imponuje.

bDnFMkdh

Zbiórka ruszyła 31 sierpnia. Po tygodniu licznik już przebił magiczną barierę miliona złotych. "Dziękujemy i jedziemy dalej!" napisano na twitterowym profilu pisma.

– To nie będzie zbiórka w typowym stylu – to będzie emisja akcji. Chodzi o to, żeby ludzie, którzy je kupią, mogli stać się współwłaścicielami marki. W grę wchodzi więc też finansowy zysk – mówił w rozmowie z nami Dawid Bojarski, redaktor naczelny CDA, gdy nowy numer pojawił się w kioskach.

Magazyn można wesprzeć kwotami od 50 do 100 tys. zł. Każdy z nich otwiera rozmaite możliwości dla czytelników. Przykładowo, dzięki najtańszemu pakietowi fana otrzymamy 75 akcji oraz dostęp do grupy inwestorskiej na Facebooku. Z kolei opcja najdroższa – pakiet Smugglera - to: przeszło 149 tys. akcji, całostronicowa reklama, kolacja inwestorska, podziękowania w jednym z numerów, podziękowania i logo w sekcji stopki redakcji, whisky Old Smuggler (0,7l) podpisane przez kultowego Smugglera czy wejście VIP i pakiet urodzinowych gadżetów na CD-Action Expo w 2021 roku.

bDnFMkdj

Celem jest stworzenie kompleksowo wyposażonej przestrzeni do produkcji treści video, stworzenie nowoczesnych serwisów WWW kompatybilnych ze wszystkimi urządzeniami, poprawę jakości magazynów drukowanych oraz zwiększenie ich dostępności poprzez poszerzanie kanałów dystrybucji oraz przygotowanie dla najwierniejszych czytelników atrakcyjnych modeli subskrypcji cyfrowej oraz prenumeraty tradycyjnej. W sumie CD-Action i Fantasty Expo potrzebują niemal 1,25 mln zł - wydaje się, że do końca tygodnia uda się przekroczyć cel.

Zmiany i tak byłyby wprowadzone, ale zbiórka pozwoli szybciej - i być może także lepiej - zrealizować plany. W rozmowie z nami Dawid Bojarski przyznał, że ma nadzieję na to, aby w nowy rok pismo weszło już z nową stroną internetową. Kto wie, być może tak szybko zebrana kwota sprawi, że marzenie uda się spełnić.

bDnFMkef