Catherine z każdym zwiastunem zapowiada się coraz lepiej

Catherine z każdym zwiastunem zapowiada się coraz lepiej

marcindmjqtx
21.11.2010 13:32, aktualizacja: 21.01.2016 17:47

Catherine już od pierwszych informacji na swój temat zapowiada się intrygująco. Obracający się wokół seksu i zdrady horror, w dodatku anime: tego chyba jeszcze nie widzieliśmy. Z każdym kolejnym zwiastunem przekonuje się do tej gry coraz bardziej. Na najnowszym, trzecim z nich, najwięcej jest chyba elementów rodem z koszmarów, po raz pierwszy pokazano też bardzo krótkie fragmenty rozgrywki.

Na samym początku Katherine (brunetka) mówi Vincentowi (głównemu bohaterowi), że ten ostatnio dziwnie się zachowuje. Następnie zdenerwowana pyta go czy w ogóle ją słucha.

Podczas sceny w barze znajomi Vincenta rozmawiają na temat śmierci młodego chłopaka i dziwnej serii takich właśnie podobnych przypadków, które miały ostatnimi czasy miejsce w mieście. Kelnerka mówi im, że wszyscy zmarli mężczyźni byli podejrzani o zdradzanie swoich dziewczyn.

W scenie łóżkowej Catherine (tak, przez C, blondynka) oświadcza Vincentowi, że nie pozwoli się zdradzić. Potem pyta: "Co byś wolał: umrzeć czy zostać zamordowanym?"

Dwie starszy kobiety na końcu filmiku pytają Vincenta, co pragnie w ten sposób zyskać i czy uda mu się stać "legendarnym człowiekiem".

Abstrahując od treści, sama oprawa wizualna momentami naprawdę robi bardzo duże wrażenie. Pierwsza gra od dawna, której naprawdę uda się przerażać? Oby.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)