Capcom uderza w nostalgię i zapowiada kolekcję gier Disneya

Capcom uderza w nostalgię i zapowiada kolekcję gier Disneya

Capcom uderza w nostalgię i zapowiada kolekcję gier Disneya
15.03.2017 20:00

Kaaczkiii, uuu. ♬

Zapowiedziany przez Capcom pakiet sześciu gier trafi do sprzedaży na PC, PS4 i Xboksa One 18 kwietnia. Kosztować będzie 20 euro, a w jego skład wejdą gry: Chip & Dale Rescue Rangers, Chip & Dale Rescue Rangers 2, Darkwing Duck, DuckTales, DuckTales 2 i TaleSpin.

Tytuły dostępne będą w swoich oryginalnych formach. Capcom zapowiada jednak, że gracze skorzystać będą mogli z dodatkowych filtrów, uprzyjemniających ich odbiór na nowoczesnych ekranach i w rozdzielczości 1080p.

Poza tym Capcom uzupełnił klasyczne tytuły o dodatkowe tryby Time Attack i Boss Rush. W pierwszym będzie można rywalizować z innymi o najlepszy czas przejścia całej gry. Drugi zaś pozwoli zmierzyć się kolejno ze wszystkimi bossami.

[youtubeads id="Q4sSjd9UYpM"]

Aby nieco ułatwić zabawę współczesnym graczom, mogącym nie być przygotowanymi na poziom trudności klasyków, we wszystkich tytułach dostępna będzie możliwość przewijania czasu.

Poza samymi grami w skład pakietu wejdzie dodatkowa „zawartość muzealna” w postaci grafik koncepcyjnych, starych reklam i informacji prasowych czy utworów muzycznych.

I chciałoby się tu napisać coś złośliwego, ale po co. To dobre gry, część z nich mogła być dla wielu graczy dotychczas niedostępna, poza tym nikt nikogo do niczego nie zmusza, no i właściwie to mam dobry nastrój, więc tu skończę.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)