Capcom rozwiał nadzieje - Dark Arisen tylko w komplecie z Dragon's Dogma

Capcom rozwiał nadzieje - Dark Arisen tylko w komplecie z Dragon's Dogma

Capcom rozwiał nadzieje - Dark Arisen tylko w komplecie z Dragon's Dogma
marcindmjqtx
28.01.2013 10:21, aktualizacja: 05.01.2016 16:23

O tym, że Dragon's Dogma: Dark Arisen to nie tylko nowa przygoda, ale reedycja gry, już wiedzieliśmy. Kwestią otwartą pozostawało tylko, czy będziemy mogli odblokować nową zawartość dokupując w cyfrowej dystrybucji sam dodatek, bez "podstawki", którą już posiadamy. Krótka odpowiedź brzmi "nie".

Dłuższa wersja odpowiedzi zawiera tłumaczenia Christiana Svenssona z Capcomu, który przekonuje, że zdaje sobie sprawę z faktu, że opcja dokupienia samego dodatku była by wygodna.

Niestety, natrafiliśmy na techniczne ograniczenia, która nie pozwalają na pójście tą drogą[...]Gra po prostu nie została zaprojektowana tak, by można ją było rozbudowywać. Domyślam się, że chodzi o duże, pełnoprawne dodatki, jak Dark Arisen, bo przecież drobniejszych DLC Dragon's Dogma kilka dostała. Wygląda jednak na to, że sukces gry był dla Capcom sporym zaskoczeniem i chcąc stworzyć rozszerzenie, firma obudziła się z ręką w... No, nie była na to gotowa.

Czyli tak - jedyną drogą na przejście nowej przygody w Dragon's Dogma będzie kupno reedycji (premiera 26 kwietnia). Czy to w pudełku czy w cyfrowej dystrybucji, w cenie 30 Euro. Samego dodatku kupić się nie da.

źródło: Capcom Unity

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)