Capcom pozwala wam zapłacić za niegranie w Resident Evil 2!

Capcom pozwala wam zapłacić za niegranie w Resident Evil 2!
09.04.2019 19:38
Capcom pozwala wam zapłacić za niegranie w Resident Evil 2!

OFERTA TYGODNIA.

Pamiętacie te stare, nudne czasy, kiedy gry się kupowało po to, żeby w nie grać? I kiedy dla tych najbardziej wytrwałych, którzy poświęcą ulubionej grze szczególnie dużo czasu, czekały różne dodatkowe nagrody? Co za nuda i kto ma na to czas!

Najwyraźniej nie gracze Resident Evil 2, przynajmniej według Capcomu. Firma sprzedaje na Steamie, PlayStation Store i na Xbox Live dodatek, natychmiast odblokowujący wszystkie dostępne w grze nagrody. Są to: tryby 4th Survivor i Tofu Survivor, niezniszczalny nóż bojowy, cztery bronie z nieskończoną amunicją oraz dodatkowe stroje, modele i szkice koncepcyjne.

Resident Evil 2 | Launch Trailer | PS4

Jeżeli chcecie odblokować sobie to wszystko natychmiast zamiast grać w grę jak jakiś debil, to będzie was to kosztować 21 złotych na Steamie i w PlayStation Store oraz 22,79 złotego na Xboksie, bo grający na Xboksie po prostu są lepsi, a lepsi płacą więcej.

A ja znów przez chwilę pomyślałem, że może bym spróbował tego Residenta 2 nowego, a później sobie przypomniałem, że boję się takich rzeczy, a poza tym Sekiro.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)