Capcom potwierdza Lost Planet 2 na Xboksa 360

Capcom potwierdza Lost Planet 2 na Xboksa 360

Capcom potwierdza Lost Planet 2 na Xboksa 360
marcindmjqtx
25.02.2009 14:50, aktualizacja: 13.01.2016 17:59

Poranne plotki, że Lost Planet 2 ukaże się jedynie na Xboksa 360 nabierają jeszcze większej wiarygodności. Capcom wypowiedział się oficjalnie na temat gry i wspomina jedynie o wersji na konsolę Microsoftu. Poznaliśmy też pierwsze szczegóły na temat fabuły. Akcja Lost Planet 2 rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Próby formowania powierzchni planety okazały się na tyle skuteczne, że skuwający ją lód zaczyna się wreszcie topić, ustępując miejsca tropikalnym dżunglom i innym środowiskom. Fabuła ma być pokazana z różnych perspektyw i Capcom bardzo liczy na to, że uda mu się dostarczyć wciągającej opowieści.

Firma zarzeka się też, że spędziła wiele czasu studiując uwagi graczy i znajdą one odzwierciedlenie w grze. Poza rozbudowanym trybem dla jednego gracza Lost PLanet 2 zaoferuje też kooperację do 4 osób. Według Capcomu ma to być największa kampania dla wielu graczy jaka pojawiła się do tej pory w strzelankach, a to oznacza, że właśnie rzucono rękawice serii Gears of War. Ciekawe zatem, czy wzorem Gearsów będzie to kampania z trybu dla pojdeynczego gracza, czy może Japończycy przygotują coś specjalnego. Czekam z niecierpliwością, bo trailer zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Capcom podzielił się też porcją screenów, które tradycyjnie znajdują się w rozwinięciu wpisu.

AKTUALIZACJA: EDGE poczuło się nieco zagubione , bo Capcom nie potwierdza, że Lost Planet 2 to gra na wyłączność dla Xboksa. W związku z tym, że pracownicy firmy mówią jedynie, że gra jest w tym momencie robiona jedynie na konsolę Microsoftu, a jeszcze we wrześniu zeszłego roku, Capcom zapowiedział, iż wszystkie swoje gry będzie tworzył jako multiplatformowe, najbardziej prawdopodobne jest, że chodzi o czasową ekskluzywność.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)