Capcom niedługo zapowie nową grę z serii Resident Evil

Strona głównaCapcom niedługo zapowie nową grę z serii Resident Evil
29.08.2019 14:02
Capcom niedługo zapowie nową grę z serii Resident Evil
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk

Jeszcze w przyszłym miesiącu usłyszymy – najprawdopodobniej – o Residencie z "ósemką" w tytule.

A dokładnie – 9 września. Właśnie tego dnia Capcom ujawni nową grę z serii Resident Evil. Stanie się to więc kilka dni przed Tokyo Game Show (12.09-15.09), na którym odwiedzający będą mogli już zagrać w demo gry.

Na ten moment znamy tylko tytuł roboczy – Project Resistance. Ujawniający trailer będzie można obejrzeć w ramach oficjalnego streamu na żywo, który ruszy o godzine 17:00 czasu polskiego. Sam fakt, że Capcom szykuje nam coś ciekawego, nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem – Łukasz pisał na początku zeszłego miesiąca, że ambasadorzy marki zostali zaproszeni przez firmę do zamkniętych testów.

Cóż to, cóż to może być? Istnieje opcja, że Capcom pójdzie za ciosem i zapowie remake trzeciej odsłony. Z drugiej strony od poprzedniej odsłony minęły już trzy lata, remake dostaliśmy w tym roku – powinniśmy więc się spodziewać zapowiedzi „ósemki”.

Siódmą część bardzo przyjemnie mi się oglądało. Granie było zbyt dotkliwe dla mojego tętna, które nie wytrzymywało stresu. Zobaczymy też, po której stronie kamery opowie się Capcom - ja mam nadzieję, że idąc za "siódemką" znowu zrobią perspektywę pierwszoosobową.

Tatiana Kowalczyk

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)