Call of Duty: Police Warfare? Czemu nie

Call of Duty: Police Warfare? Czemu nie
marcindmjqtx

14.02.2012 10:19, aktual.: 21.01.2016 17:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teatrzyk ze zgadywaniem, gdzie będzie toczyć się akcja kolejnego Call of Duty jeszcze nie zaczął się na dobre. Jestem jednak w stu procentach pewien, że możemy wykluczyć współczesne Los Angeles, zamienione w pole bitwy rodem z filmowej "Gorączki". To tylko pomysł jednego z fanów, który stworzył nawet zwiastun, by pochwalić się swoją wizją.

I wiecie co? To mogłoby się udać...

Mieliśmy już w COD drugą wojnę światową, współczesne pole walki, tajne misje w okresie zimnej wojny. Pewnie kiedyś w końcu sprawdzą się plotki o odlocie serii w kosmos, ale naprawdę nie obraziłbym się, gdyby tym razem inspiracje z "Gorączki" zaczerpnęli bardziej doświadczeni twórcy, niż autorzy pierwszego Kane & Lynch.

Nie trzeba być geniuszem, by scenariusze same układały się w głowie. Singlowa kampania, byłaby rzecz jasna historią agenta, który najpierw musi przeniknąć do grupy przestępczej, szykującej skok stulecia, a potem, w trakcie wielkiego finału oddać życie za to, by go uniemożliwić. Mała, zgrabna, kryminalna historyjka idealnie pasowałaby do tych 5-6 godzin strzelania, do których przyzwyczaiła nas seria. Multiplayer? Oczywistość - policjanci kontra złodzieje na ulicach miasta. Klasy postaci, pojazdy, różne scenariusze misji - coś więcej niż deathmatch.

W bonusie z całą otoczką miejskiego pola walki mamy też gotowe kontrowersje, od których Activision przecież nie stroni - strzelanie do policjantów, zagrożenie ludności cywilnej...

Podoba mi się pomysł Polce Warfare (aczkolwiek tytuł tragiczny) i mam nadzieję, że w trakcie porannej prasówki w Activision ktoś go zauważy i zapisze gdzieś w notesie. Nie żebym czuł specjalne rozgoryczenie, jeśli nigdy nie ujrzy światła dziennego. Po prostu całkiem niedawno znów obejrzałem "Gorączkę" i znów miałem na plecach ciarki. Dajcie inspirowaną nią, dobrą grę i weźcie moje pieniądze!

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)