Call of Duty od Sledgehammer ma być realistyczne

Call of Duty od Sledgehammer ma być realistyczne10.08.2010 23:12
marcindmjqtx

Twitter to potężne narzędzie (piszę to z pewnym przekąsem, bo Piotrek od dawna namawia mnie do założenia tam konta, ale dzielnie się opieram. Tzn. właściwie założyłem, ale na tym się na razie skończyło). Można dzięki niemu na przykład dowiedzieć się czegoś nowego o kolejnym Call of Duty.

Zaraz, to ilu w końcu producentów pracuje teraz nad grami z tej serii? Aha, trzech. Przepraszam, bo już się pogubiłem. Dla przypomnienia: Infinity Ward nad kolejnym Modern Warfare, Treyarch nad Black Ops i Sledgehammer Games nad... no właśnie. Nie do końca wiadomo, nad czym dokładnie. Ale ma być realistycznie. Tak przynajmniej wynika z tweeta Glena Schofielda, jednego z twórców gry:

Pracujemy z wojskowymi. Ich historie was rozwalą. Imiona/miejsca się zmienią, ale niektóre sytuacje w grze - sama prawda. OK, wiem, wszyscy tak mówią. Ale Call of Duty od Sledgehammer miało mieć bardziej "przygodową" otoczkę (zajrzyjcie tu w kwestii szczegółów), więc może jedno z drugim jakoś sensownie się ze sobą połączy.

Spekulowano też, że gra od Sledgehammer może być czymś w rodzaju "Future" bądź "Space" Warfare (a więc dziać się w przyszłości/kosmosie/i tak dalej, i tym podobne). Biorąc pod uwagę ten wpis na twitterze, to chyba możemy wykluczyć taką możliwość.

Chociaż... To tylko Activision. Oczekujcie nieoczekiwanego.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)